Uzvara!
Latgales vokālistu konkursā “Balsis 2014” , kas notika Preiļos, Krāslavas Valsts ģimnāzijas ansamblim “Krāslaviņa” bija piecpadsmit konkurenti. Kas nebūt netraucēja Latvijā pazīstamajam radošajam kolektīvam iegūt pirmās pakāpes diplomu. Lūk, uzvarētāju vārdi — Marija Podjava, Laura Gutāne, Santa Bubina, Anna Stankeviča, Agnese Višņevska, Jana Kitoka, Baiba Silava un Sintija Skerškāne. Sveicam vokālo ansambli, vadītāju Olgu Grecku un koncertmeistari Allu Kuzmiču!
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Ezerzeme» — digitāli vai drukātā formātā
E-avīze no 7,50 €/mēn. — pieeja web un mobilajām lietotnēm, par 90% mazāk reklāmu. Vai izvēlies drukāto laikrakstu "Ezerzeme" no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī digitālajai versijai.

0 komentāru