Ieradās okupantu pulks!
Jaunā “mūsdienu varoņa” vārds kļuva zināms nesen, pateicoties laikrakstam “Neatkarīgā rīta avīze”. Intervijā šim laikrakstam mākslas pazinējs un bijušais diplomāts Valdis Krastiņš paziņoja, ka lietas jāsauc īstajos vārdos: okupanti — tie ir okupanti, kolonisti—- tie ir kolonisti, neņemot vērā, kādā stāvoklī tie šeit atrodas. Var būt, ka tie ir mīļi un patīkami cilvēki, un tomēr viņi – kolonisti ar savu mentalitāti un paradumiem. Ja latvieši to nesaprot, tad ko lai saka par krieviem… Tā bija otrā kļūda pēc neatkarības atjaunošanas — nosaukt kolonistus par “mazākumtautībām”.
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Ezerzeme» — digitāli vai drukātā formātā
E-avīze no 7,50 €/mēn. — pieeja web un mobilajām lietotnēm, par 90% mazāk reklāmu. Vai izvēlies drukāto laikrakstu "Ezerzeme" no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī digitālajai versijai.

0 komentāru