Baltijas kauss Lietuvā
22. septembrī Lietuvas pilsētā Anišķos, kā jau tas pēdējos gados ir ierasts, notika otrais posms Baltijas kausam rollerslēpošanā, kurā startēja arī Krāslavas slēpotāji, un jāteic, ka ar diezgan labām sekmēm. Snežana Jegorčenko 3 km distancē ierindojas 11. vietā, Bogdāns Kancevičs 6 km —8.vietā, Ojārs Vanags šajā pašā distancē ieguva 4. vietu, un pavisam maz pietrūka, lai izcīnītu augstāku vietu. Elites grupā sievietēm uzvaru svinēja Krāslavas sportiste Natālija Kovaļova, kura 14 km distanci veica ar rezultātu 30 min. 02 sec. Viņa tika apbalvota ar “Nokia” mobilo telefonu, kausu un medaļu.
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Ezerzeme» — digitāli vai drukātā formātā
E-avīze no 7,50 €/mēn. — pieeja web un mobilajām lietotnēm, par 90% mazāk reklāmu. Vai izvēlies drukāto laikrakstu "Ezerzeme" no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī digitālajai versijai.

0 komentāru