Divkārša dāvana — muzikāla

Objektīvu iemeslu dēļ ansambļa “Krāslaviņa” jubilejas koncertā nevarēja piedalīties četri Nacionālo bruņoto spēku štāba pūtēju orķestra muzikanti. Visi viņi — orķestra diriģents Andris Grizāns, kā arī Roberts Sauļevičs, Artis Greckis un Ojārs Spila — ir ne tikai Krāslavas mūzikas skolas absolventi, bet arī labi pazīstamā Olgas Greckas vadītā vokālā ansambļa dalībnieki. Labāk vēlāk nekā nekad. Un savu “Krāslaviņu” orķestris pilnā sastāvā apsveiks 9. martā plkst. 17.30 uz kultūras centra skatuves. Bezmaksas koncerts būs veltīts Starptautiskajai sieviešu dienai, tāpēc, daiļās dāmas, šī dāvana ir jums! Muzikālais pavasaris tikai sākas.
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Ezerzeme» — digitāli vai drukātā formātā
E-avīze no 7,50 €/mēn. — pieeja web un mobilajām lietotnēm, par 90% mazāk reklāmu. Vai izvēlies drukāto laikrakstu "Ezerzeme" no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī digitālajai versijai.

0 komentāru