Tajā dienā balti rozā mākonī uzliesmoja ķiršu koks, un, kad uzzied arī ievas, sirds aizraujas no sajūsmas …
Ilgi gaidītais maija mēnesis, pēdējais zvans un atvadu koncerts – skolotājas Ritas Andrejevas realizētā ideja un Varavīksnes skolas sena tradīcija. Pirmajās goda rindās – absolventi, uz skatuves – talantu parāde. Solisti, dueti, ansambļi – “Skolas kvartāls”, “Smile”, “On-line”, “Puiku pops” … Īsta aplausu vētra dziedošajām divpadsmito klašu skolniecēm Alīnai Valterei un Ilgai Ļaperei. Un obligātais noslēguma numurs apvienotā kora izpildījumā – “Mans sargeņģelis”. Skatuves priekšā absolventi un skolotāji riņķoja pāros, visa zāle, kurā bija sanākuši arī absolventu vecāki, dziedāja līdzi. Acīs mirdzēja asaras.
Tas neaizmirsīsies nekad…
Aleksejs GONČAROVS


0 komentāru