Fotoizstāde “Daugavpilietis”

Tā tika atklāta šī gada 12. novembrī Daugavpils teātrī, ir pēdējais projekta ”Latvieši” posms. Piecu gadu garumā katrā novadā starptautiski atzīti (protams, arī Latvijā atzīti) fotogrāfi — Vilhelms Mihailovskis, Pēteris Korsaks, Gunārs Binde, Valdis Brauns, Astrīda Meirāne, Līga Sakse, Varis Sants un Juris Kmins — melnbaltās fotogrāfijās iemūžināja 21. gadsimta latvieti. Kurzemē tas bija “Liepājnieks”, Vidzemē — ”Cēsnieks” un Zemgalē — “Jelgavnieks”. Šovasar Latgales dziesmu svētku un Daugavpils pilsētas svētku laikā tika iemūžināts arī Latgales 21. gadsimta latvietis — ”Daugavpilietis”.
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Ezerzeme» — digitāli vai drukātā formātā
E-avīze no 7,50 €/mēn. — pieeja web un mobilajām lietotnēm, par 90% mazāk reklāmu. Vai izvēlies drukāto laikrakstu "Ezerzeme" no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī digitālajai versijai.

0 komentāru