Izlaidums RVT Krāslavas filiālē
Jūnijs ir izlaidumu laiks, tāpēc, protams, arī Rīgas Valsts Tehnikuma Krāslavas filiālē piektdienā, 29. jūnijā, tika sumināti audzēkņi. Šogad tehnikumu absolvēja 14 jaunieši, un par labākajiem rezultātiem īpašs paldies tika teikts brāļiem – Ārim un Normundam Vanagiem, kuri katrs saņēma devītniekus gala eksāmenā un diplomdarba aizstāvēšanā, aulejietis Kristaps Vanags, kurš saņēma septītnieku gala pārbaudījumos. Izlaidumā tika ne tikai sveikti jaunie amatnieki, bet arī izteikta cerība, ka, neskatoties uz vadības maiņu galvenajā Rīgas Valsts Tehnikuma mītnē, sadarbība turpināsies un, cerams, nākotnē tiks īstenots ne viens vien RVT un Krāslavas novada domes kopīgs projekts.
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Ezerzeme» — digitāli vai drukātā formātā
E-avīze no 7,50 €/mēn. — pieeja web un mobilajām lietotnēm, par 90% mazāk reklāmu. Vai izvēlies drukāto laikrakstu "Ezerzeme" no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī digitālajai versijai.

0 komentāru