Konkurss uz ekrāna

Ar Informātikas skolotāju metodiskās apvienības iniciatīvu Krāslavas novadā notika otrais datorzīmējumu konkurss. Tajā piedalījās visas pilsētas skolas, kā arī Aulejas, Indras, Kalniešu un Robežnieku pamatskola. Uz konkursu tika iesūtīts apmēram astoņdesmit zīmējumu, žūrija apbalvoja trīsdesmit jaunos māksliniekus, bet pasniedza balvas metodiskās apvienības vadītāja Jeļena Japiņa. Pirmās pakāpes diplomus saņēma Samanta Rukmane (Kalnieši), Laura Dzalbe no Aulejas, Jānis Ungurs, kurš aizstāvēja Krāslavas pamatskolas godu, un Svetlana Ļaksa no “Varavīksnes” vidusskolas. Konkursa organizētāji pateicās informātikas skolotājiem par palīdzību konkursantiem. Svētki notika, pateicoties sponsoriem: firmām “Kraisnet”, “Kristafors” un “Krāslava D”.
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Ezerzeme» — digitāli vai drukātā formātā
E-avīze no 7,50 €/mēn. — pieeja web un mobilajām lietotnēm, par 90% mazāk reklāmu. Vai izvēlies drukāto laikrakstu "Ezerzeme" no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī digitālajai versijai.

0 komentāru