“Priekam” pieci gadiņi!
26. oktobra vakarā Andzeļu Tautas namā notika vokālā ansambļa “Priekam” piecu gadu jubilejas koncerts, kurā jubilārus sveica ne tikai Dagdas novada domes priekšsēdētāja Sandra Viškure, izglītības, kultūras un sporta nodaļas kultūras metodiķe Inese Plesņa, bet arī vietējais deju kolektīvs, amatierkolektīvi no dažiem citiem novada pagastiem un tālāki ciemiņi – divi vieskolektīvi no Pušas tautas nama. Vokālais ansamblis “Priekam” ir spilgts un draudzīgs kolektīvs, kas nav iziris dalībnieku maiņas dēļ un cerīgi raugās nākotnē. Plašāk par svētkiem nākamajā numurā.
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Ezerzeme» — digitāli vai drukātā formātā
E-avīze no 7,50 €/mēn. — pieeja web un mobilajām lietotnēm, par 90% mazāk reklāmu. Vai izvēlies drukāto laikrakstu "Ezerzeme" no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī digitālajai versijai.

0 komentāru